Dlaczego warto dołączyć do Polonia Biznes Klub? [wideo]

Dlaczego warto dołączyć do Polonia Biznes Klub? O tym w rozmowie z klubową telewizją opowiada Radosław Rogiewicz - prezes Partnerskich Klubów Biznesu. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania w ramach klubu Biznesu Polonii Piła.

dodane: 26-02-2018 | czytaj dalej...

Zarząd podziękował sponsorom. Miasto przygotowało niespodziankę.

W środowe popołudnie odbył się Lunch Biznesowy Klubu Biznesu Polonii Piła. Tym razem spotkanie klubu Biznesu przyjęło troche inną formę. Na spotkanie przybyli sponsorzy i osoby, które wspierały klub w sezonie 2017, nie zabrakło również przedstawicieli władz Miasta Piły. Zarząd klubu podziękował za wsparcie w minionym sezonie, sponsorzy w podziękowaniu otrzymali pamiątkowe plastrony. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzą była też niespodzianka przygotowana przez Miasto Piła.

dodane: 08-02-2018 | czytaj dalej...

W środę Lunch Biznesowy Klubu Biznesu. Dlaczego warto dołączyć do tego wydarzenia?

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon ligowy. Rozgrywki Nice 1. Ligi żużlowej ruszą tydzień po świętach Wielkiej Nocy - w weekend 7-8 kwietnia. Zanim jednak na tor wyjadą żużlowe motocykle w klubie trwają przygotowania, zarówno te dotyczące formy sportowej, jak i te organizacyjne. Bardzo ważną ich częścią jest współpraca ze sponsorami, stąd w najbliższą środę o godzinie 17:00 odbędzie się Lunch Biznesowy, na którym podziękujemy naszym partnerom za miniony rok, a także zachęcimy nowe firmy do przyłączenia się do Polonia Biznes Klub.

dodane: 05-02-2018 | czytaj dalej...

Spotkanie Polonia Biznes klub 7 lutego.

W związku z odwołaniem Śniadania Biznesowego, jakie zaplanowane było na 17 stycznia, informujemy, że nowy termin spotkania ustalony został na 7 lutego. Spotkanie Klubu Biznesu odbędzie się o godzinie 17:00 i przybierze formę lunchu. Na spotkanie oprócz członków Klubu Biznesu i firm chcących dołączyć do tego grona pojawią się firmy, które współpracowały z KŻ Polonia Piła w sezonie 2017. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły i zaproszenia wkrótce pojawią się na profilu facebook Polonia Biznes Klub.

dodane: 19-01-2018 |

Spotkanie w gronie biznesu

Kolejne śniadanie biznesowe Polonii Piła już w najbliższy piątek 10 listopada. Każdy komu zależy na rozwijaniu swojej działalności powinien przyjść i przekonać się, ile dać mu może przynależność do Klubu Biznesu Polonii Piła.

dodane: 07-11-2017 | czytaj dalej...

10 listopada drugie Śniadanie Biznesowe Polonia Biznes Klub

W piątek 10 listopada o godzinie 9:00 w Restauracji Stajnia odbędzie się drugie Śniadanie Biznesowe Polonia Biznes Klub. Będzie to kolejna okazja do zapoznania się z projektem Partnerskich Klubów Biznesu, a także zaprezentowania własnej działalności i poszukania partnera biznesowego.

dodane: 02-11-2017 | czytaj dalej...

Na śniadaniu Polonii o biznesie. Pierwsze Śniadanie Biznesowe Polonia Biznes Klub.

Po spotkaniu inaugurującym projekt Polonia Biznes Klub, które odbyło się we wrześniu przyszedł czas na Pierwsze Śniadanie Biznesowe. To odbyło się w środowy poranek w Restauracji Stajnia. W spotkaniu uczestniczyło blisko czterdziestu przedsiębiorców, przedstawicieli firm i właścicieli. Każdy z nich miał szansę powiedzieć kilka słów o swojej firmie, prowadzonej działalności i poszukiwanych kontrahentach.

dodane: 04-10-2017 | czytaj dalej...

Partnerzy w biznesie - 4 października premierowe śniadanie Klubu Biznesu Polonii Piła

Klub Biznesu daje możliwość rozwijania firm i nawiązywania nowych kontaktów. Równocześnie zaś zapewnia sponsorów klubom sportowym. Właśnie teraz taki Klub Biznesu utworzony został przy KŻ Polonia Piła. W środę 4 października odbędzie się pierwsze Śniadanie Biznesowe, na które serdecznie zapraszamy.

dodane: 28-09-2017 | czytaj dalej...

4 października pierwsze śniadanie biznesowe - Polonia Biznes Klub.

4 października o godzinie 9:00 w Restauracji Stajnia odbędzie się pierwsze śniadanie biznesowe Polonia Biznes Klub. Zarząd klubu zaprasza wszystkie zainteresowane firmy, przedsiębiorców, przedstawicieli i właścicieli firm, którzy poszukują lub mają do zaoferowania swoje produkty, chcą nawiązać nowe kontakty biznesowe a przede wszystkim chcą zaprezentować swoją działalność na forum, 

dodane: 20-09-2017 | czytaj dalej...

Ruszył Klub Biznesu Polonii Piła [wideo]

We wtorek 12 września oficjalnie wystartował Klub Biznesu Polonii Piła. Nowa inicjatywa to projekt Partnerskich Klubów Biznesu, który z powodzeniem sprawdził się w innych klubach sportowych, między innymi Miedzi Legnica, Rakowie Częstochowa, czy Chojniczance Chojnice.

dodane: 13-09-2017 | czytaj dalej...

Rusza Klub Biznesu Polonii Piła.

12 września oficjalnie ruszy Klub Biznesu Polonii Piła. Inicjatywa działaczy Polonii to projekt za którym stoi Radosław Rogiewicz - obecnie szef Partnerskich Klubów Biznesu. Projekt doskonale sprawdził się w klubach piłki nożnej, między innymi w Zagłębiu Lubin, Miedzi Legnica. Chojniczance Chojnice, Rakowie Częstochowa, a także innych, jak Olympic Wrocław, JAcademy Bydgoszcz, czy Szkole Marcina Gorata. Teraz przyszedł czas na żużel i Polonię.

dodane: 09-09-2017 | czytaj dalej...

Polonia Biznes Klub na facebooku
Tabela ligowa
Miejsce Drużyna Mecze Punkty +/-
1 Bydgoszcz 12 26 +133
2 Poznań 12 23 +193
3 Opole 12 21 +142
4 Krosno 12 14 -3
5 Piła 12 13 -38
6 Rawicz 12 8 -35
7 Kraków 12 0 -392
Media klubowe
facebook.com/poloniapila @PoloniaPila Polonia Piła TV
Partnerzy klubu
Patroni medialni
Polonia Piła na facebooku
Forum Miłośników Pilskiego Żużla
Forum miłośników pilskiego żużla
KŻ Polonia Piła

KLUB ŻUŻLOWY
POLONIA PIŁA

Bydgoska 1 (stadion)
tel. 67 350 95 25
64-920 PIŁA
NIP: 7642663007
REGON: 302073502

Redakcja:
Sebastian Dreczka - redaktor, administrator